Vaše zkušenosti

Na Hanky pomoci se mi líbilo, že dokázala upravit jídelníček tak, že jsem se nemusel bát ryb. Ryby od útlého věku nejím a tak bylo výborné, že dokázala jídelníček sestavit bez nich. Ve všem mi vyšla vstříc a s neuvěřitelnou ochotou se mi věnovala a radila. Hned po prvních změnách jsem viděl rozdíl oproti předešlému stravování. Dřív jsem měl občas pocit hladu, ale s jídelníčkem od Hanky ani jednou. Je zřejmé, že v tomto oboru nemá mezeru, protože dokázala na všechny otázky hned odpovědět a vše vysvětlit.
                                                                                                                             -Martin P.
Hanku znám již několik let. Není to dlouho, co jsem se dozvěděl, že žije zdravým životním stylem. Nabídla mi, jestli nechci sestavit jídelníček na míru. Nikdy předtím jsem neřešil jaké jídlo jím a snědl jsem cokoliv. Dlouho jsem neváhal a souhlasil.
Nejdříve to začalo tím, že jsem si týden přesně zapisoval co a kdy jím. Poté mi Hanka podle toho a dalších údajů sestavila jídelníček přesně podle mých potřeb. Začal jsem používat suroviny, které jsem předtím nikdy nezkusil. Vaření mě začalo bavit, jídla byla pestřejší a nikdy se nestalo, že bych měl v průběhu dne hlad.
Po nějaké době jsem cítil blahodárný vliv zdravého a pravidelného stravování na náladu, energii a celkový “good feeling”. Hanka mi kdykoliv odpověděla na jakýkoliv dotaz, poradila jak stravování skloubit se sportem a přidala spousty dobrých receptů. Po cca dvou měsících jsem se osamostatnil a najel na tento nový styl života. Jsem ji za to moc vděčný.
                                                                                                                             -Tomáš Hailich
Na Hanku jsem dostala kontakt od svého kamaráda, který s ní spolupracoval a nemohl si ji vynachválit. V době, kdy jsem ji kontaktovala jsme obě neměly moc času se sejít osobně, ale překvapilo mě, jak ochotně a rychle reagovala na zprávy a mé otázky. Na osobní schůzce mi skvěle vysvětlila vše ohledně zdravého stravování a cvičení a poté sestavila jídelníček. Hanka je ochotná a milá, vždy reaguje a vše vysvětlí. Líbí se mi její starost a osobní přístup ke klientům. Určitě ji mohu doporučit.
                                                                                                                        – Lucka Pňačková
Od 1.11.2015 se mě paní Ing.Koníčková ujala potom, co jsem si stěžovala, že mám málo energie, nemám čas na pohyb a mám špatné stravovací návyky. Nejedla jsem přes den a většinou vše doháněla večer. Stále zvyšující se váha mi začala dělat problémy v pohyblivosti (přes 100 kg).
S příjemným přístupem a velkým zájmem pomoci mi byl sestaven jídelníček na míru. K tomu mnoho rad co se týká kvality potravin, jak je připravovat a v jaké míře konzumovat.
Vysvětlení proč se mám takto stravovat, proč zapojit pohyb a co naše tělo potřebuje mě tak namotivovalo, že všechny mé výmluvy padly a dosud jím pravidelně, chodím na procházky, cítím se velmi dobře a zhubla jsem 20 kg! :0)
                                                                                                                          – Michaela Kyselová