Ceník

!!! UPOZORNĚNÍ !!!
Zaměřuji se na osoby bez zdravotních problémů – pokud máte vysoký tlak, zvýšenou glykémii/cholesterolemii, celiakii nebo jiné problémy související s výživou, jídelníček Vám sestavím pod podmínkou konzultace navrhovaných doporučení s ošetřujícím lékařem.

 

 

Patnáctiminutová konzultace zdarma4

img-20160908-wa0000Bojíte se,

že si nesedneme?

Věřím, že rozebírat osobní věci s osobou, která je Vám nesympatická nemusí být příjemné. Rezervujte si proto patnáctiminutovou konzultaci zdarma a zjistěte vše potřebné a pro Vás důležité.

Trvání: 15 minut

Úvodní konzultace 400_2

Vzudil ve Vás zdravý životní styl zájem?

Na řadu přichází úvodní konzultace. Víceméně se jedná o informační schůzku, při které Vás vyzpovídám z osobních i méně osobních věcí. Získané informace mi pomůžou k vytvoření vhodného výživového doporučení a celkově určí směr, kudy se bude změna životosprávy ubírat. V ceně je zahrnutá rovněž analýza stávajícího jídelníčku.

Trvání: 1 hodina

Běžná konzultace 220

Máte otázky?

Při běžné konzultaci budete mít prostor hlavně Vy. Pokud máte jakýkoli dotaz z oblasti výživy nebo Vám něco není jasné, ptejte se. Pokusím se vše srozumitelně vysvětlit, popřípadě poradit s problémem.

Trvání: 1 hodina

Pětidenní jídelníček 1500

Sestavím Vám jídelníček na míru.

Obdržíte pětidenní stravovací plán s porcemi a energetickými hodnotami pro snídani, oběd, večeři a dvě svačiny. Ze začátku Vám jídelníček poslouží jako návod, později bude sloužit spíše jako inspirace. Hlavním cílem by v tomto případě mělo být, abyste se naučili být samostatní, navykli se na způsob zdravého stravování a byli v budoucnu schopní fungovat bez pomoci.

Součástí jsou také informační materiály o jednotlivých skupinách potravin – co kupovat, co nekupovat a proč.

! Podmínkou je absolvování ‚úvodní konzultace‘ !

Jednodenní jídelníček 350

Jste se svým tělem spokojeni, ale rádi byste jedli zdravě?

Potom je pro Vás ‚jednodenní jídelníček‘ skvělou volbou. V rámci této služby budete mít k dispozici informační materiály o jednotlivých skupinách potravin, které Vám pomůžou s nákupem vhodných potravin. Co se týká velikosti porcí a skladby jednotlivých jídel, bude Vám inspirací jednodenní plán na míru.

Evidence 400_2

Chcete mít své snažení pod kontrolou?

Popřemýšlejte nad touto službou. Ideálně každý týden mi budete posílat aktuální váhu a míry. Pomocí shromážděných údajů lze dohledat případný problém a začít ho řešit.

Trvání: 1 měsíc

Analýza jídelníčku I 250

Snažíte se jíst zdravě?

Nechte si zkontrolovat jídelníček a zjistěte, co děláte dobře, co špatně a proč. Součástí analýzy je i doporučení alternativ v případě nevhodně zvolených potravin.

Analýza jídelníčku II 200

V čem se liší?

Tato služba je zejména pro klienty, kteří už jsou seznámeni se zásadami zdravé výživy a začínají si stravování plánovat sami. Chybami se člověk učí a tak věřím, že Vás moje připomínky a pochvaly budou motivovat a pomůžou Vám ke zdravému stravování bez pomoci odborníka.

Balíček I 2400

Tento balíček obsahuje:

 • úvodní konzultaci
 • běžnou konzultaci
 • pětidenní jídelníček
 • evidenci váhy a ostatních údajů
 • analýzu zdravého jídelníčku

Sleva 300 Kč

Balíček II neznama-cena

Zaujalo Vás více služeb najednou?

Využijte výhod tohoto balíčku, v rámci kterého si můžete vybrat tři a více libovolných služeb z nabídky se slevou 200 Kč z celkové částky.

Vlastní návrhneznama-cena

Nezaujala Vás žádná služba?

Nezoufejte! S konkrétní představou spolupráce mě kontaktujte. Vytvořím nezávaznou cenovou nabídku a sami se pak rozhodnete, zda je to pro Vás přijatelné. Za e-mail nic nedáte, tak neváhejte a pište. 🙂

  Categories:

  Not Found

  Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.